Programma 12e Pieter Weening Classic

Troch it lân fan Pieter

De 12e Pieter Weening Classic zal worden verreden op zaterdag 22 juli 2017. 

Start- en finishplaats: Torenplein te Surhuisterveen (plattegrond en routebeschrijving). De deelnemers aan de 100 km en de 150 km kunnen ook kiezen voor Wolvega en start- en finishplaats. Zij doen uiteraard het gezellige Surhuisterveen aan op hun route. De starttijden zijn gelijk en de locatie Home Center (Frisaxstraat 12, 8471 ZW Wolvega).
  

Belangrijk! U kunt zich online inschrijven en tevens ter plaatse aanmelden voor alle vijf afstanden (25, 40, 60,100 en 150 kilometer).

Alle deelnemers ontvangen een prachtige medaille als herinnering!
 

Afstand

Starttijd

Kosten

150 km

100 km

8.00 - 9.00

8:00 - 10:00

Volwassenen inleg 5,00; kinderen gratis

Volwassenen inleg € 5,00; kinderen gratis

60 km

9:00 - 12:00

Volwassenen inleg € 5,00; kinderen gratis

40 km

10:00 - 14:00

Volwassenen inleg € 5,00; kinderen gratis

25 km

10:00 - 14:00

Gratis


Eindcontrole alle afstanden: 16:00 uur

Het Torenplein in Surhuisterveen zal worden omgetoverd in een gezellig fietsplein met diverse stands, horeca en muziek! Graag tot ziens!

Organisatie
Stichting Wielercomité Surhuisterveen

Algemene informatie

  • In Surhuisterveen is er voldoende parkeergelegenheid, zowel bij de Sporthal als op het terrein naast Formido; deze parkeergelegenheden worden aangegeven. Tevens is er parkeergelegenheid op de aan de rand van Surhuisterveen gelegen bedrijfsterreinen. U wordt verzocht niet in het centrum te parkeren;
  • De 25, 40, 60, 100 en 150 km zijn bepijld;
  • het dragen van een valhelm wordt ten zeerste geadviseerd;
  • verwezen wordt naar de Gedragscode Racefiets van de NTFU, waarvan exemplaren ter inzage liggen bij de inschrijving;
  • iedere deelnemer is tijdens de tocht een gewone verkeersdeelnemer. Deelnemers dienen zich stipt te houden aan de verkeersbepalingen;
  • de snelheid dient te worden aangepast aan de plaatselijke omstandigheden;
  • deze tocht wordt verreden volgens het Integraal Toersportreglement van de NTFU, dat bij de inschrijving ter inzage ligt;
  • elke deelnemer rijdt voor EIGEN RISICO en kan op geen enkele wijze de organisatie aansprakelijk stellen voor opgelopen letsel, verlies van bezittingen en materiële en immateriële schade.

Deel deze pagina via:

  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Oranje Peloton https://oranjepeloton.nl/
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • VanDrie Group http://www.vandriegroup.nl/
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/