Programma 11e Pieter Weening Classic

Troch it lân fan Pieter

De 11e Pieter Weening Classic zal worden verreden op zaterdag 23 juli 2016. 

Start- en finishplaats: Torenplein te Surhuisterveen (plattegrond en routebeschrijving). De deelnemers aan de 100 km, kunnen ook kiezen voor Wolvega en start- en finishplaats. Zij doen uiteraard het gezellige Surhuisterveen aan op hun route. De starttijden zijn gelijk en de locatie Home Center (Frisaxstraat 12, 8471 ZW Wolvega).
  

Belangrijk! U kunt zich t.z.t. online inschrijven en tevens ter plaatse aanmelden voor alle vier afstanden (25, 40, 60 en 100 kilometer).

Alle deelnemers ontvangen naast een goed gevulde goodiebag, een prachtige medaille als herinnering!
  

Afstand

Starttijd

Kosten

100 km

8:00 - 10:00

Volwassenen inleg € 5,00; kinderen gratis

60 km

9:00 - 12:00

Volwassenen inleg € 5,00; kinderen gratis

40 km

10:00 - 14:00

Volwassenen inleg € 5,00; kinderen gratis

25 km

10:00 - 14:00

Gratis


Eindcontrole alle afstanden: 16:00 uur

Het Torenplein in Surhuisterveen zal worden omgetoverd in een gezellig fietsplein met diverse stands, horeca en muziek! Graag tot ziens!

  



Organisatie
Stichting Wielercomité Surhuisterveen

Algemene informatie

  • Er is parkeergelegenheid zowel bij de Sporthal als op het terrein naast Formido; deze parkeergelegenheden worden aangegeven. Tevens is er parkeergelegenheid op de aan de rand van Surhuisterveen gelegen bedrijfsterreinen. U wordt verzocht niet in het centrum te parkeren;
  • het dragen van een valhelm wordt ten zeerste geadviseerd;
  • verwezen wordt naar de Gedragscode Racefiets van de NTFU, waarvan exemplaren ter inzage liggen bij de inschrijving;
  • iedere deelnemer is tijdens de tocht een gewone verkeersdeelnemer. Deelnemers dienen zich stipt te houden aan de verkeersbepalingen;
  • de snelheid dient te worden aangepast aan de plaatselijke omstandigheden;
  • deze tocht wordt verreden volgens het Integraal Toersportreglement van de NTFU, dat bij de inschrijving ter inzage ligt;
  • elke deelnemer rijdt voor eigen risico en kan op geen enkele wijze de organisatie aansprakelijk stellen voor opgelopen letsel, verlies van bezittingen en materiële en immateriële schade.

Deel deze pagina via:

  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • http://www.awizon.nl
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl