Programma 11e Pieter Weening Classic

Troch it lân fan Pieter

De 11e Pieter Weening Classic zal worden verreden op zaterdag 23 juli 2016 (Let op, dit is een gewijzigde datum!). 

Start- en finishplaats: Torenplein te Surhuisterveen (plattegrond en routebeschrijving). De deelnemers aan de 100 km, kunnen ook kiezen voor Wolvega en start- en finishplaats. Zij doen uiteraard het gezellige Surhuisterveen aan op hun route. De starttijden zijn gelijk en de locatie Home Center (Frisaxstraat 12, 8471 ZW Wolvega).
  

Belangrijk! U kunt zich online inschrijven en tevens ter plaatse aanmelden voor alle vier afstanden (25, 40, 60 en 100 kilometer).

Alle deelnemers ontvangen naast een goed gevulde goodiebag, een prachtige medaille als herinnering!
  

Afstand

Starttijd

Kosten

100 km

8:00 - 10:00

Volwassenen inleg € 5,00; kinderen gratis

60 km

9:00 - 12:00

Volwassenen inleg € 5,00; kinderen gratis

40 km

10:00 - 14:00

Volwassenen inleg € 5,00; kinderen gratis

25 km

10:00 - 14:00

Gratis


Eindcontrole alle afstanden: 16:00 uur

Het Torenplein in Surhuisterveen zal worden omgetoverd in een gezellig fietsplein met diverse stands, horeca en muziek! De voorlaatste Tour-etappe (Alpe d'Huez) is op schermen te volgen en na afloop is er een grootse BBQ/afterparty. Graag tot ziens!

  

Pieter Weening Classic Bollé zonnebril winnen

Organisatie
Stichting Wielercomité Surhuisterveen

Algemene informatie

  • Er is parkeergelegenheid zowel bij de Sporthal als op het terrein naast Formido; deze parkeergelegenheden worden aangegeven. Tevens is er parkeergelegenheid op de aan de rand van Surhuisterveen gelegen bedrijfsterreinen. U wordt verzocht niet in het centrum te parkeren;
  • het dragen van een valhelm wordt ten zeerste geadviseerd;
  • verwezen wordt naar de Gedragscode Racefiets van de NTFU, waarvan exemplaren ter inzage liggen bij de inschrijving;
  • iedere deelnemer is tijdens de tocht een gewone verkeersdeelnemer. Deelnemers dienen zich stipt te houden aan de verkeersbepalingen;
  • de snelheid dient te worden aangepast aan de plaatselijke omstandigheden;
  • deze tocht wordt verreden volgens het Integraal Toersportreglement van de NTFU, dat bij de inschrijving ter inzage ligt;
  • elke deelnemer rijdt voor eigen risico en kan op geen enkele wijze de organisatie aansprakelijk stellen voor opgelopen letsel, verlies van bezittingen en materiële en immateriële schade.

Deel deze pagina via:

  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • http://www.awizon.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl