Programma 11e Pieter Weening Classic

Troch it lân fan Pieter

De 11e Pieter Weening Classic zal worden verreden op zaterdag 23 juli 2016. 

Start- en finishplaats: Torenplein te Surhuisterveen (plattegrond en routebeschrijving). De deelnemers aan de 100 km en de 150 km kunnen ook kiezen voor Wolvega en start- en finishplaats. Zij doen uiteraard het gezellige Surhuisterveen aan op hun route. De starttijden zijn gelijk en de locatie Home Center (Frisaxstraat 12, 8471 ZW Wolvega).
  

Belangrijk! U kunt zich t.z.t. online inschrijven en tevens ter plaatse aanmelden voor alle vier afstanden (25, 40, 60,100 en 150 kilometer).

Alle deelnemers ontvangen een prachtige medaille als herinnering!
 

Afstand

Starttijd

Kosten

150 km

100 km

8.00 - 9.00

8:00 - 10:00

Volwassenen inleg 5,00; kinderen gratis

Volwassenen inleg € 5,00; kinderen gratis

60 km

9:00 - 12:00

Volwassenen inleg € 5,00; kinderen gratis

40 km

10:00 - 14:00

Volwassenen inleg € 5,00; kinderen gratis

25 km

10:00 - 14:00

Gratis


Eindcontrole alle afstanden: 16:00 uur

Het Torenplein in Surhuisterveen zal worden omgetoverd in een gezellig fietsplein met diverse stands, horeca en muziek! Graag tot ziens!

Organisatie
Stichting Wielercomité Surhuisterveen

Algemene informatie

  • Er is parkeergelegenheid zowel bij de Sporthal als op het terrein naast Formido; deze parkeergelegenheden worden aangegeven. Tevens is er parkeergelegenheid op de aan de rand van Surhuisterveen gelegen bedrijfsterreinen. U wordt verzocht niet in het centrum te parkeren;
  • het dragen van een valhelm wordt ten zeerste geadviseerd;
  • verwezen wordt naar de Gedragscode Racefiets van de NTFU, waarvan exemplaren ter inzage liggen bij de inschrijving;
  • iedere deelnemer is tijdens de tocht een gewone verkeersdeelnemer. Deelnemers dienen zich stipt te houden aan de verkeersbepalingen;
  • de snelheid dient te worden aangepast aan de plaatselijke omstandigheden;
  • deze tocht wordt verreden volgens het Integraal Toersportreglement van de NTFU, dat bij de inschrijving ter inzage ligt;
  • elke deelnemer rijdt voor eigen risico en kan op geen enkele wijze de organisatie aansprakelijk stellen voor opgelopen letsel, verlies van bezittingen en materiële en immateriële schade.

Deel deze pagina via:

  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl