Programma 10e Pieter Weening Classic

Troch it lân fan Pieter

De 10e Pieter Weening Classic zal worden verreden op zaterdag 25 juli 2015 (Let op, dit is een gewijzigde datum!). 

Start- en finishplaats: Torenplein te Surhuisterveen (plattegrond en routebeschrijving). De deelnemers aan de 100 km, kunnen ook kiezen voor Wolvega en start- en finishplaats. Zij doen uiteraard het gezellige Surhuisterveen aan op hun route. De starttijden zijn gelijk en de locatie Home Center (Frisaxstraat 12, 8471 ZW Wolvega).
  

Belangrijk! U kunt zich online inschrijven en tevens ter plaatse aanmelden voor alle vier afstanden (25, 40, 60 en 100 kilometer).

Alle deelnemers ontvangen naast een goed gevulde goodiebag, een prachtige medaille als herinnering!
  

Afstand

Starttijd

Kosten

100 km

8:00 - 10:00

Volwassenen inleg € 5,00; kinderen gratis

60 km

9:00 - 12:00

Volwassenen inleg € 5,00; kinderen gratis

40 km

10:00 - 14:00

Volwassenen inleg € 5,00; kinderen gratis

25 km

10:00 - 14:00

Gratis


Eindcontrole alle afstanden: 16:00 uur

Het Torenplein in Surhuisterveen zal worden omgetoverd in een gezellig fietsplein met diverse stands, horeca en muziek! De voorlaatste Tour-etappe (Alpe d'Huez) is op schermen te volgen en na afloop is er een grootse BBQ/afterparty. Graag tot ziens!

  

Pieter Weening Classic Bollé zonnebril winnen

Organisatie
Stichting Wielercomité Surhuisterveen

Algemene informatie

  • Er is parkeergelegenheid zowel bij de Sporthal als op het terrein naast Formido; deze parkeergelegenheden worden aangegeven. Tevens is er parkeergelegenheid op de aan de rand van Surhuisterveen gelegen bedrijfsterreinen. U wordt verzocht niet in het centrum te parkeren;
  • het dragen van een valhelm wordt ten zeerste geadviseerd;
  • verwezen wordt naar de Gedragscode Racefiets van de NTFU, waarvan exemplaren ter inzage liggen bij de inschrijving;
  • iedere deelnemer is tijdens de tocht een gewone verkeersdeelnemer. Deelnemers dienen zich stipt te houden aan de verkeersbepalingen;
  • de snelheid dient te worden aangepast aan de plaatselijke omstandigheden;
  • deze tocht wordt verreden volgens het Integraal Toersportreglement van de NTFU, dat bij de inschrijving ter inzage ligt;
  • elke deelnemer rijdt voor eigen risico en kan op geen enkele wijze de organisatie aansprakelijk stellen voor opgelopen letsel, verlies van bezittingen en materiële en immateriële schade.

Deel deze pagina via:

  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • http://www.awizon.nl
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • https://www.mainenergie.nl