Programma 34e Profronde van Surhuisterveen

De 34e Profronde van Surhuisterveen zal worden verreden op dinsdag 28 juli 2015

Ook dit jaar weer GRATIS entree, met dank aan onze sponsors!

De deelnemerslijst (incl. poster) wordt gratis verspreid op locatie. 
Deze is tevens te downloaden als PDF (1,8 MB).
  

  9.30 uur    Reclamekaravaan door de regio
13.00 uur    Start braderie en rommelmarkt
 
13.30 uur    Criterium voor vrouwen
15.30 uur    Criterium voor elite en beloften
 
18:00 uur    Reclamekaravaan op het parcours met Bicycle Showband Cresendo
18.30 uur    Voorstelling profrenners en huldiging Tourvedetten
 
19.00 uur    Start 34e Profronde van Surhuisterveen
21.15 uur    Huldigingen en uitreiking van de Gouden Fiets


Gratis parkeren in Surhuisterveen tijdens de Profronde? Klik hier voor een plattegrond. 

Deel deze pagina via:

  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • https://www.mainenergie.nl
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • http://www.awizon.nl
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl