Programma 36e Profronde van Surhuisterveen

De 36e Profronde van Surhuisterveen zal worden verreden op dinsdag 25 juli 2017.

Ook dit jaar weer GRATIS entree, met dank aan onze sponsors!

De deelnemerslijst (incl. poster) is te downloaden en wordt gratis verspreid op locatie.
 
Vanaf ca. 18.45 uur is er een livestream van PodiumTV beschikbaar, mogelijk gemaakt door NDC mediagroep.
  

  9.30 uur    Reclamekaravaan door de regio
13.00 uur    Start braderie en rommelmarkt
 
13.30 uur    Criterium voor Vrouwen
15.30 uur    Criterium voor elite en beloften
 
18:00 uur    Reclamekaravaan op het parcours met Bicycle Showband Cresendo
18.30 uur    Voorstelling profrenners en huldiging Tourvedetten
 
19.00 uur    Start 36e Profronde van Surhuisterveen
21.15 uur    Huldigingen en uitreiking van de Gouden Fiets


Gratis parkeren in Surhuisterveen tijdens de Profronde? Klik hier voor een plattegrond. 

Deel deze pagina via:

  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • VanDrie Group http://www.vandriegroup.nl/
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Oranje Peloton https://oranjepeloton.nl/
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl