Programma 35e Profronde van Surhuisterveen

De 35e Profronde van Surhuisterveen zal worden verreden op dinsdag 26 juli 2016

Ook dit jaar weer GRATIS entree, met dank aan onze sponsors!

De deelnemerslijst (incl. poster) wordt gratis verspreid op locatie. 
Deze is tevens te downloaden als PDF (1,8 MB).
  

  9.30 uur    Reclamekaravaan door de regio
13.00 uur    Start braderie en rommelmarkt
 
13.30 uur    Criterium voor Vrouwen
15.30 uur    Criterium voor elite en beloften
 
18:00 uur    Reclamekaravaan op het parcours met Bicycle Showband Cresendo
18.30 uur    Voorstelling profrenners en huldiging Tourvedetten
 
19.00 uur    Start 35e Profronde van Surhuisterveen
21.15 uur    Huldigingen en uitreiking van de Gouden Fiets


Gratis parkeren in Surhuisterveen tijdens de Profronde? Klik hier voor een plattegrond. 

Deel deze pagina via:

  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • http://www.awizon.nl
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl