Programma 35e Profronde van Surhuisterveen

De 35e Profronde van Surhuisterveen zal worden verreden op dinsdag 26 juli 2016

Ook dit jaar weer GRATIS entree, met dank aan onze sponsors!

De deelnemerslijst (incl. poster) wordt gratis verspreid op locatie. 
Deze is tevens te downloaden als PDF (1,8 MB).
  

  9.30 uur    Reclamekaravaan door de regio
13.00 uur    Start braderie en rommelmarkt
 
13.30 uur    ?
15.30 uur    Criterium voor elite en beloften
 
18:00 uur    Reclamekaravaan op het parcours met Bicycle Showband Cresendo
18.30 uur    Voorstelling profrenners en huldiging Tourvedetten
 
19.00 uur    Start 35e Profronde van Surhuisterveen
21.15 uur    Huldigingen en uitreiking van de Gouden Fiets


Gratis parkeren in Surhuisterveen tijdens de Profronde? Klik hier voor een plattegrond. 

Deel deze pagina via:

  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • https://www.mainenergie.nl
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • http://www.awizon.nl
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/