Programma 35e Profronde van Surhuisterveen

De 35e Profronde van Surhuisterveen zal worden verreden op dinsdag 26 juli 2016

Ook dit jaar weer GRATIS entree, met dank aan onze sponsors!

De deelnemerslijst (incl. poster) wordt gratis verspreid op locatie. 
Deze is tevens te downloaden als PDF (1,8 MB).
  

  9.30 uur    Reclamekaravaan door de regio
13.00 uur    Start braderie en rommelmarkt
 
13.30 uur    ?
15.30 uur    Criterium voor elite en beloften
 
18:00 uur    Reclamekaravaan op het parcours met Bicycle Showband Cresendo
18.30 uur    Voorstelling profrenners en huldiging Tourvedetten
 
19.00 uur    Start 35e Profronde van Surhuisterveen
21.15 uur    Huldigingen en uitreiking van de Gouden Fiets


Gratis parkeren in Surhuisterveen tijdens de Profronde? Klik hier voor een plattegrond. 

Deel deze pagina via:

  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • http://www.awizon.nl
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl