Programma 35e Profronde van Surhuisterveen

De 35e Profronde van Surhuisterveen zal worden verreden op dinsdag 26 juli 2016.

Ook dit jaar weer GRATIS entree, met dank aan onze sponsors!

De deelnemerslijst (incl. poster) is te downloaden en wordt gratis verspreid op locatie.
 
Vanaf ca. 18.45 uur is er een livestream van PodiumTV beschikbaar, mogelijk gemaakt door NDC mediagroep.
  

  9.30 uur    Reclamekaravaan door de regio
13.00 uur    Start braderie en rommelmarkt
 
13.30 uur    Criterium voor Vrouwen
15.30 uur    Criterium voor elite en beloften
 
18:00 uur    Reclamekaravaan op het parcours met Bicycle Showband Cresendo
18.30 uur    Voorstelling profrenners en huldiging Tourvedetten
 
19.00 uur    Start 35e Profronde van Surhuisterveen
21.15 uur    Huldigingen en uitreiking van de Gouden Fiets


Gratis parkeren in Surhuisterveen tijdens de Profronde? Klik hier voor een plattegrond. 

Deel deze pagina via:

  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Oranje Peloton https://oranjepeloton.nl/
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • VanDrie Group http://www.vandriegroup.nl/
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu