Programma 35e Profronde van Surhuisterveen

De 35e Profronde van Surhuisterveen zal worden verreden op dinsdag 26 juli 2016

Ook dit jaar weer GRATIS entree, met dank aan onze sponsors!

De deelnemerslijst (incl. poster) wordt gratis verspreid op locatie. 
Deze is tevens te downloaden als PDF (1,8 MB).
  

  9.30 uur    Reclamekaravaan door de regio
13.00 uur    Start braderie en rommelmarkt
 
13.30 uur    Criterium voor Vrouwen
15.30 uur    Criterium voor elite en beloften
 
18:00 uur    Reclamekaravaan op het parcours met Bicycle Showband Cresendo
18.30 uur    Voorstelling profrenners en huldiging Tourvedetten
 
19.00 uur    Start 35e Profronde van Surhuisterveen
21.15 uur    Huldigingen en uitreiking van de Gouden Fiets


Gratis parkeren in Surhuisterveen tijdens de Profronde? Klik hier voor een plattegrond. 

Deel deze pagina via:

  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • http://www.awizon.nl
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl