Nieuwsarchief
/

Björn Bakker vierde in eindstand Clubcompetitie 2022

Björn Bakker vierde in eindstand Clubcompetitie 2022

Foto BDA - Björn Bakker net buiten het podium in de eindstand van de Clubcompetitie 2022.

Björn Bakker is vierde geworden in de eindstand van de nationale Clubcompetitie 2022.

De renner van John Deere CT moest in de eindstand nationaal kampioen Jelle Johannink, Bruno Nakken en Roy Hoogendoorn, de beste jongere, voor zich dulden. Björn Bakker rijdt volgend seizoen, net als Mark Prinsen, voor de continentale ploeg Scorpions Racing Team.

Knap was de achtste plaats van Jelte Krijnsen uit Bolsward. De winnaar van de Ronde van Surhuisterveen won de slotwedstrijd van de Clubcompetitie, de Omloop van Simpelveld. De finalewedstrijd in Staverden werd om organisatorische redenen gecanceld.

Net buiten de top-tien eindigden Aldert van der Veen (11e) en Mark Prinsen (13e). Prinsen sprintte in de Zuiderzeeronde naar een tweede plaats achter Jelle Johannink. Stefan bij de Weg werd 28ste.

Foto André Weening/Oranges Pictures - Jelte Krijnsen wint in Surhuisterveen.

 
Button