Sponsor worden?

Evenementen als de Internationale Centrumcross, de Pieter Weening Classic en vanzelfsprekend de Profronde van Surhuisterveen trekken jaarlijks vele tienduizenden mensen. Een uitgelezen kans om ook uw bedrijf onder de aandacht te brengen. Van een advertentie in het programmaboekje tot een uitgebreid pakket met VIP-kaarten voor het Amstelpaviljoen, eigen promotiestands, reclamebogen, uitdelen merchandising, veel is mogelijk.

Meer informatie? Bekijk de Sponsorbrochure in PDF-formaat (1,2 MB).

Mocht u geïnteresseerd zijn in de sponsormogelijkheden, dan kunt u contact opnemen met Stichting Wielercomité Surhuisterveen.

Deel deze pagina via:

  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • http://www.awizon.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl