Sponsor worden?

Evenementen als de Internationale Centrumcross, de Pieter Weening Classic en vanzelfsprekend de Profronde van Surhuisterveen trekken jaarlijks vele tienduizenden mensen. Een uitgelezen kans om ook uw bedrijf onder de aandacht te brengen. Van een advertentie in het programmaboekje tot een uitgebreid pakket met VIP-kaarten voor het Amstelpaviljoen, eigen promotiestands, reclamebogen, uitdelen merchandising, veel is mogelijk.

Meer informatie? Bekijk de Sponsorbrochure in PDF-formaat (1,2 MB).

Mocht u geïnteresseerd zijn in de sponsormogelijkheden, dan kunt u contact opnemen met Stichting Wielercomité Surhuisterveen.

Deel deze pagina via:

  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • https://www.mainenergie.nl
  • http://www.awizon.nl
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/