Sponsor worden?

Evenementen als de Internationale Centrumcross, de Pieter Weening Classic en vanzelfsprekend de Profronde van Surhuisterveen trekken jaarlijks vele tienduizenden mensen. Een uitgelezen kans om ook uw bedrijf onder de aandacht te brengen. Van een advertentie in het programmaboekje tot een uitgebreid pakket met VIP-kaarten voor het Amstelpaviljoen, eigen promotiestands, reclamebogen, uitdelen merchandising, veel is mogelijk.

Meer informatie? Bekijk de sponsorbrochure in PDF-formaat (1,0 MB).

Mocht u geïnteresseerd zijn in de sponsormogelijkheden, dan kunt u contact opnemen met Stichting Wielercomité Surhuisterveen.

Deel deze pagina via:

  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • VanDrie Group http://www.vandriegroup.nl/
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Oranje Peloton https://oranjepeloton.nl/
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/