Sponsor worden?

Evenementen als de Internationale Centrumcross, de Pieter Weening Classic en vanzelfsprekend de Profronde van Surhuisterveen trekken jaarlijks vele tienduizenden mensen. Een uitgelezen kans om ook uw bedrijf onder de aandacht te brengen. Van een advertentie in het programmaboekje tot een uitgebreid pakket met VIP-kaarten voor het Amstelpaviljoen, eigen promotiestands, reclamebogen, uitdelen merchandising, veel is mogelijk.

Meer informatie? Bekijk de Sponsorbrochure in PDF-formaat (1,2 MB).

Mocht u geïnteresseerd zijn in de sponsormogelijkheden, dan kunt u contact opnemen met Stichting Wielercomité Surhuisterveen.

Deel deze pagina via:

  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • https://www.mainenergie.nl
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • http://www.awizon.nl
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Lotto http://www.lotto.nl