Sponsor worden?

Evenementen als de Internationale Centrumcross, de Pieter Weening Classic en vanzelfsprekend de Profronde van Surhuisterveen trekken jaarlijks vele tienduizenden mensen. Een uitgelezen kans om ook uw bedrijf onder de aandacht te brengen. Van een advertentie in het programmaboekje tot een uitgebreid pakket met VIP-kaarten voor het Amstelpaviljoen, eigen promotiestands, reclamebogen, uitdelen merchandising, veel is mogelijk.

Meer informatie? Bekijk de sponsorbrochure in PDF-formaat (1,0 MB).

Mocht u geïnteresseerd zijn in de sponsormogelijkheden, dan kunt u contact opnemen met Stichting Wielercomité Surhuisterveen.

Deel deze pagina via:

  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Oranje Peloton https://oranjepeloton.nl/
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • VanDrie Group http://www.vandriegroup.nl/
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl