Sponsor worden?

Evenementen als de Internationale Centrumcross, de Pieter Weening Classic en vanzelfsprekend de Profronde van Surhuisterveen trekken jaarlijks vele tienduizenden mensen. Een uitgelezen kans om ook uw bedrijf onder de aandacht te brengen. Van een advertentie in het programmaboekje tot een uitgebreid pakket met VIP-kaarten voor het Amstelpaviljoen, eigen promotiestands, reclamebogen, uitdelen merchandising, veel is mogelijk.

Meer informatie? Bekijk de sponsorbrochure in PDF-formaat (1,0 MB).

Mocht u geïnteresseerd zijn in de sponsormogelijkheden, dan kunt u contact opnemen met Stichting Wielercomité Surhuisterveen.

Deel deze pagina via:

  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Oranje Peloton https://oranjepeloton.nl/
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • VanDrie Group http://www.vandriegroup.nl/
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl