Amstelpaviljoen

Tijdens de Profronde van Surhuisterveen wordt op het Torenplein een sponsordorp ingericht waar sponsoren en genodigden worden ontvangen om samen te genieten van een prachtige wielerdag. In het Amstelpaviljoen kan men genieten van een hapje en een drankje en vanaf een speciale tribune hebben genodigden uitzicht op de finishstraat.

Parkeren in Surhuisterveen tijdens de Profronde? Klik hier voor een plattegrond.

Surhuisterveen is een bruisend dorp dat bestaat uit ondernemende mensen die zich graag inzetten voor het behouden van een uniek sportief evenement in Nederland. We zijn trots op onze Profronde waar jaarlijks veel renners van de Tour de France acte de presence geven. De Profronde is een groots spektakel met een oergezellig karakter. Maar ook de 'Pieter Weening Classic', de jaarlijkse toertocht voor recreatieve fietsers en de Internationale Centrumcross zijn prachtige voorbeelden van ons sportief ondernemerschap. Surhuisterveen, wordt steeds vaker het wielermekka van het Noorden genoemd!

De Profronde trekt elke zomer ca. 30.000 à 40.000 bezoekers bezoekers. Het evenement trekt veel aandacht van de media, die niet alleen regionaal en provinciaal, maar ook landelijk vertegenwoordigd zijn. Op de dag zelf vinden ook veel prominenten hun weg naar Surhuisterveen. Het Amstelpaviljoen is bij uitstek een locatie om te netwerken!  

Voor meer informatie over VIP-kaarten voor het Amstelpaviljoen verwijzen we u naar onze sponsorbrochure of kunt u ons mailen.

Deel deze pagina via:

  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Oranje Peloton https://oranjepeloton.nl/
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • VanDrie Group http://www.vandriegroup.nl/
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl