Amstelpaviljoen

Tijdens de Profronde van Surhuisterveen wordt op het Torenplein een sponsordorp ingericht waar sponsoren en genodigden worden ontvangen om samen te genieten van een prachtige wielerdag. In het Amstelpaviljoen kan men genieten van een hapje en een drankje en vanaf een speciale tribune hebben genodigden uitzicht op de finishstraat.

Parkeren in Surhuisterveen tijdens de Profronde? Klik hier voor een plattegrond.

Surhuisterveen is een bruisend dorp dat bestaat uit ondernemende mensen die zich graag inzetten voor het behouden van een uniek sportief evenement in Nederland. We zijn trots op onze Profronde waar jaarlijks veel renners van de Tour de France acte de presence geven. De Profronde is een groots spektakel met een oergezellig karakter. Maar ook de 'Pieter Weening Classic', de jaarlijkse toertocht voor recreatieve fietsers en de Internationale Centrumcross zijn prachtige voorbeelden van ons sportief ondernemerschap. Surhuisterveen, wordt steeds vaker het wielermekka van het Noorden genoemd!

De Profronde trekt elke zomer ca. 30.000 à 40.000 bezoekers bezoekers. Het evenement trekt veel aandacht van de media, die niet alleen regionaal en provinciaal, maar ook landelijk vertegenwoordigd zijn. Op de dag zelf vinden ook veel prominenten hun weg naar Surhuisterveen. Het Amstelpaviljoen is bij uitstek een locatie om te netwerken!  

Voor meer informatie over VIP-kaarten voor het Amstelpaviljoen verwijzen we u naar onze sponsorbrochure of kunt u ons mailen.

Deel deze pagina via:

  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • https://www.mainenergie.nl
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • http://www.awizon.nl
Terug naar de mobiele website