Amstelpaviljoen

Tijdens de Profronde van Surhuisterveen wordt op het Torenplein een sponsordorp ingericht waar sponsoren en genodigden worden ontvangen om samen te genieten van een prachtige wielerdag. In het Amstelpaviljoen kan men genieten van een hapje en een drankje en vanaf een speciale tribune hebben genodigden uitzicht op de finishstraat.

Parkeren in Surhuisterveen tijdens de Profronde? Klik hier voor een plattegrond.

Surhuisterveen is een bruisend dorp dat bestaat uit ondernemende mensen die zich graag inzetten voor het behouden van een uniek sportief evenement in Nederland. We zijn trots op onze Profronde waar jaarlijks veel renners van de Tour de France acte de presence geven. De Profronde is een groots spektakel met een oergezellig karakter. Maar ook de 'Pieter Weening Classic', de jaarlijkse toertocht voor recreatieve fietsers en de Internationale Centrumcross zijn prachtige voorbeelden van ons sportief ondernemerschap. Surhuisterveen, wordt steeds vaker het wielermekka van het Noorden genoemd!

De Profronde trekt elke zomer ca. 30.000 à 40.000 bezoekers bezoekers. Het evenement trekt veel aandacht van de media, die niet alleen regionaal en provinciaal, maar ook landelijk vertegenwoordigd zijn. Op de dag zelf vinden ook veel prominenten hun weg naar Surhuisterveen. Het Amstelpaviljoen is bij uitstek een locatie om te netwerken!  

Voor meer informatie over VIP-kaarten voor het Amstelpaviljoen verwijzen we u naar onze sponsorbrochure of kunt u ons mailen.

Deel deze pagina via:

  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Oranje Peloton https://oranjepeloton.nl/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • VanDrie Group http://www.vandriegroup.nl/
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl