Amstelpaviljoen

Tijdens de Profronde van Surhuisterveen wordt op het Torenplein een sponsordorp ingericht waar sponsoren en genodigden worden ontvangen om samen te genieten van een prachtige wielerdag. In het Amstelpaviljoen kan men genieten van een hapje en een drankje en vanaf een speciale tribune hebben genodigden uitzicht op de finishstraat.

Parkeren in Surhuisterveen tijdens de Profronde? Klik hier voor een plattegrond.

Surhuisterveen is een bruisend dorp dat bestaat uit ondernemende mensen die zich graag inzetten voor het behouden van een uniek sportief evenement in Nederland. We zijn trots op onze Profronde waar jaarlijks veel renners van de Tour de France acte de presence geven. De Profronde is een groots spektakel met een oergezellig karakter. Maar ook de 'Pieter Weening Classic', de jaarlijkse toertocht voor recreatieve fietsers en de Internationale Centrumcross zijn prachtige voorbeelden van ons sportief ondernemerschap. Surhuisterveen, wordt steeds vaker het wielermekka van het Noorden genoemd!

De Profronde trekt elke zomer ca. 30.000 à 40.000 bezoekers bezoekers. Het evenement trekt veel aandacht van de media, die niet alleen regionaal en provinciaal, maar ook landelijk vertegenwoordigd zijn. Op de dag zelf vinden ook veel prominenten hun weg naar Surhuisterveen. Het Amstelpaviljoen is bij uitstek een locatie om te netwerken!  

Voor meer informatie over VIP-kaarten voor het Amstelpaviljoen verwijzen we u naar onze sponsorbrochure of kunt u ons mailen.

Deel deze pagina via:

  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • VanDrie Group http://www.vandriegroup.nl/
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Oranje Peloton https://oranjepeloton.nl/
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu