Aagje Hoekstra

Aagje Hoekstra zal woensdag 14 januari namens Super de Boer optreden als rondemiss. De bijna 19-jarige blonde schoonheid (de dag na de cross viert ze haar verjaardag) mocht al even proefdraaien tijdens de laatste Pieter Weening Classic. Daar flankeerde ze de bedrijventeams die op het gloednieuwe erepodium op de foto werden gezet.

Aagje is afgelopen zomer aan de Hogeschool van Utrecht begonnen aan de studie Oefentherapie Cesar. Bij deze hbo studie leer je mensen zich het juiste houdings- en bewegingsgedrag eigen te maken. Door haar studie verblijft ze doordeweeks in Utrecht op kamers en vanwege haar werk bij Super de Boer woont ze weekends in Surhuisterveen.
Bij Super de Boer, waar ze inmiddels twee jaar werkzaam is, wordt ze op dit moment opgeleid tot hoofdcaissière. Ze heeft het enorm naar haar zin tussen alle vriendelijke klanten en collega’s bij Super de Boer.

Als haar gevraagd wordt naar haar eigen sportieve capaciteiten antwoordt ze dat ze al van alles heeft geprobeerd maar dat ze overal snel flauw van wordt. Crossen doet ze echter wel, alleen dan met een zeilboot over de Bergumermeer. Samen met haar zus heeft ze een zeilboot in Eastermar liggen en daarmee zijn ze zomers vaak op het meer te vinden.

Een uitgesproken favoriet voor de Centrumcross heeft ze niet want daar heeft ze zich nog niet in verdiept. ,,Ik zal mijn ogen bij de start goed de kost geven en ik heb gehoord dat Lars Boom ook komt, ik denk dat ik daar maar even goed op ga letten’’, aldus de Miss Super de Boer Centrumcross 2009.

Miss Super de Boer zal er op 14 januari picobello voorstaan, ze zal door Modehuis Van der Lijn gekleed worden. Natuurlijk gebeurt dit volgens de trends uit de nieuwe zomercollectie van 2009. Ook zal ze 's morgens nog een bezoek brengen aan Kapsalon Piekasso en Schoonheidssalon Helfrich.

Deel deze pagina via:

  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl
  • http://www.awizon.nl
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/