Dalstra Reizen: de wintergids is uit!

20-08-2012

De nieuwe wintergids van Dalstra Reizen Surhuisterveen is uit! Hierin biedt de touroperator naast de wintersportbestemmingen in Tsjechië en Oostenrijk ook een aantal kortere wintersportreizen naar bijvoorbeeld Kufstein en het Reuzengebergte aan. Maar ook de Italiaanse Dolomieten stellen zich voor in deze gids. Wat denkt u ervan een paar dagen in kerstsfeer door te brengen in het Ahrdal, Rügen of Keulen en Valkenburg? Berlijn boekt u voor slechts € 99,- p.p.! Verre bestemmingen zijn ook weer terug te vinden in deze gids. Liefhebbers reizen nu onder andere naar Marokko, Sri Lanka, Zuid Afrika en Suriname. Een geweldig en compleet aanbod!

Nieuwsgierig geworden? Meer informatie op: www.dalstrareizen.nl

Dalstra Reizen is een van de partners van Stichting Wielercomité Surhuisterveen.

 

Deel deze pagina via:

  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • http://www.awizon.nl
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • https://www.mainenergie.nl
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl