Dalstra Reizen: de wintergids is uit!

20-08-2012

De nieuwe wintergids van Dalstra Reizen Surhuisterveen is uit! Hierin biedt de touroperator naast de wintersportbestemmingen in Tsjechië en Oostenrijk ook een aantal kortere wintersportreizen naar bijvoorbeeld Kufstein en het Reuzengebergte aan. Maar ook de Italiaanse Dolomieten stellen zich voor in deze gids. Wat denkt u ervan een paar dagen in kerstsfeer door te brengen in het Ahrdal, Rügen of Keulen en Valkenburg? Berlijn boekt u voor slechts € 99,- p.p.! Verre bestemmingen zijn ook weer terug te vinden in deze gids. Liefhebbers reizen nu onder andere naar Marokko, Sri Lanka, Zuid Afrika en Suriname. Een geweldig en compleet aanbod!

Nieuwsgierig geworden? Meer informatie op: www.dalstrareizen.nl

Dalstra Reizen is een van de partners van Stichting Wielercomité Surhuisterveen.

 

Deel deze pagina via:

  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • http://www.awizon.nl
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu