Dalstra Reizen: de wintergids is uit!

20-08-2012

De nieuwe wintergids van Dalstra Reizen Surhuisterveen is uit! Hierin biedt de touroperator naast de wintersportbestemmingen in Tsjechië en Oostenrijk ook een aantal kortere wintersportreizen naar bijvoorbeeld Kufstein en het Reuzengebergte aan. Maar ook de Italiaanse Dolomieten stellen zich voor in deze gids. Wat denkt u ervan een paar dagen in kerstsfeer door te brengen in het Ahrdal, Rügen of Keulen en Valkenburg? Berlijn boekt u voor slechts € 99,- p.p.! Verre bestemmingen zijn ook weer terug te vinden in deze gids. Liefhebbers reizen nu onder andere naar Marokko, Sri Lanka, Zuid Afrika en Suriname. Een geweldig en compleet aanbod!

Nieuwsgierig geworden? Meer informatie op: www.dalstrareizen.nl

Dalstra Reizen is een van de partners van Stichting Wielercomité Surhuisterveen.

 

Deel deze pagina via:

  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • VanDrie Group http://www.vandriegroup.nl/
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Oranje Peloton https://oranjepeloton.nl/
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl