Dalstra Reizen: de wintergids is uit!

20-08-2012

De nieuwe wintergids van Dalstra Reizen Surhuisterveen is uit! Hierin biedt de touroperator naast de wintersportbestemmingen in Tsjechië en Oostenrijk ook een aantal kortere wintersportreizen naar bijvoorbeeld Kufstein en het Reuzengebergte aan. Maar ook de Italiaanse Dolomieten stellen zich voor in deze gids. Wat denkt u ervan een paar dagen in kerstsfeer door te brengen in het Ahrdal, Rügen of Keulen en Valkenburg? Berlijn boekt u voor slechts € 99,- p.p.! Verre bestemmingen zijn ook weer terug te vinden in deze gids. Liefhebbers reizen nu onder andere naar Marokko, Sri Lanka, Zuid Afrika en Suriname. Een geweldig en compleet aanbod!

Nieuwsgierig geworden? Meer informatie op: www.dalstrareizen.nl

Dalstra Reizen is een van de partners van Stichting Wielercomité Surhuisterveen.

 

Deel deze pagina via:

  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • http://www.awizon.nl
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/