Dalstra Reizen: de wintergids is uit!

20-08-2012

De nieuwe wintergids van Dalstra Reizen Surhuisterveen is uit! Hierin biedt de touroperator naast de wintersportbestemmingen in Tsjechië en Oostenrijk ook een aantal kortere wintersportreizen naar bijvoorbeeld Kufstein en het Reuzengebergte aan. Maar ook de Italiaanse Dolomieten stellen zich voor in deze gids. Wat denkt u ervan een paar dagen in kerstsfeer door te brengen in het Ahrdal, Rügen of Keulen en Valkenburg? Berlijn boekt u voor slechts € 99,- p.p.! Verre bestemmingen zijn ook weer terug te vinden in deze gids. Liefhebbers reizen nu onder andere naar Marokko, Sri Lanka, Zuid Afrika en Suriname. Een geweldig en compleet aanbod!

Nieuwsgierig geworden? Meer informatie op: www.dalstrareizen.nl

Dalstra Reizen is een van de partners van Stichting Wielercomité Surhuisterveen.

 

Deel deze pagina via:

  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • http://www.awizon.nl
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl
  • https://www.mainenergie.nl
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/