Dalstra Reizen: de wintergids is uit!

20-08-2012

De nieuwe wintergids van Dalstra Reizen Surhuisterveen is uit! Hierin biedt de touroperator naast de wintersportbestemmingen in Tsjechië en Oostenrijk ook een aantal kortere wintersportreizen naar bijvoorbeeld Kufstein en het Reuzengebergte aan. Maar ook de Italiaanse Dolomieten stellen zich voor in deze gids. Wat denkt u ervan een paar dagen in kerstsfeer door te brengen in het Ahrdal, Rügen of Keulen en Valkenburg? Berlijn boekt u voor slechts € 99,- p.p.! Verre bestemmingen zijn ook weer terug te vinden in deze gids. Liefhebbers reizen nu onder andere naar Marokko, Sri Lanka, Zuid Afrika en Suriname. Een geweldig en compleet aanbod!

Nieuwsgierig geworden? Meer informatie op: www.dalstrareizen.nl

Dalstra Reizen is een van de partners van Stichting Wielercomité Surhuisterveen.

 

Deel deze pagina via:

  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • VanDrie Group http://www.vandriegroup.nl/
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Oranje Peloton https://oranjepeloton.nl/
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl