Dalstra Reizen: de wintergids is uit!

20-08-2012

De nieuwe wintergids van Dalstra Reizen Surhuisterveen is uit! Hierin biedt de touroperator naast de wintersportbestemmingen in Tsjechië en Oostenrijk ook een aantal kortere wintersportreizen naar bijvoorbeeld Kufstein en het Reuzengebergte aan. Maar ook de Italiaanse Dolomieten stellen zich voor in deze gids. Wat denkt u ervan een paar dagen in kerstsfeer door te brengen in het Ahrdal, Rügen of Keulen en Valkenburg? Berlijn boekt u voor slechts € 99,- p.p.! Verre bestemmingen zijn ook weer terug te vinden in deze gids. Liefhebbers reizen nu onder andere naar Marokko, Sri Lanka, Zuid Afrika en Suriname. Een geweldig en compleet aanbod!

Nieuwsgierig geworden? Meer informatie op: www.dalstrareizen.nl

Dalstra Reizen is een van de partners van Stichting Wielercomité Surhuisterveen.

 

Deel deze pagina via:

  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu