Dalstra Reizen: de wintergids is uit!

20-08-2012

De nieuwe wintergids van Dalstra Reizen Surhuisterveen is uit! Hierin biedt de touroperator naast de wintersportbestemmingen in Tsjechië en Oostenrijk ook een aantal kortere wintersportreizen naar bijvoorbeeld Kufstein en het Reuzengebergte aan. Maar ook de Italiaanse Dolomieten stellen zich voor in deze gids. Wat denkt u ervan een paar dagen in kerstsfeer door te brengen in het Ahrdal, Rügen of Keulen en Valkenburg? Berlijn boekt u voor slechts € 99,- p.p.! Verre bestemmingen zijn ook weer terug te vinden in deze gids. Liefhebbers reizen nu onder andere naar Marokko, Sri Lanka, Zuid Afrika en Suriname. Een geweldig en compleet aanbod!

Nieuwsgierig geworden? Meer informatie op: www.dalstrareizen.nl

Dalstra Reizen is een van de partners van Stichting Wielercomité Surhuisterveen.

 

Deel deze pagina via:

  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Payroll Company http://www.payrollcompany.nl/
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • http://www.awizon.nl
  • Jobbird.com http://www.Jobbird.com
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • Arriva http://www.arriva.nl/
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • KMC Chain Europe BV http://www.kmcchain.eu
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Provincie Fryslân http://www.fryslan.nl
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/