Dalstra Reizen: de wintergids is uit!

20-08-2012

De nieuwe wintergids van Dalstra Reizen Surhuisterveen is uit! Hierin biedt de touroperator naast de wintersportbestemmingen in Tsjechië en Oostenrijk ook een aantal kortere wintersportreizen naar bijvoorbeeld Kufstein en het Reuzengebergte aan. Maar ook de Italiaanse Dolomieten stellen zich voor in deze gids. Wat denkt u ervan een paar dagen in kerstsfeer door te brengen in het Ahrdal, Rügen of Keulen en Valkenburg? Berlijn boekt u voor slechts € 99,- p.p.! Verre bestemmingen zijn ook weer terug te vinden in deze gids. Liefhebbers reizen nu onder andere naar Marokko, Sri Lanka, Zuid Afrika en Suriname. Een geweldig en compleet aanbod!

Nieuwsgierig geworden? Meer informatie op: www.dalstrareizen.nl

Dalstra Reizen is een van de partners van Stichting Wielercomité Surhuisterveen.

 

Deel deze pagina via:

  • Rabobank https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/drachtenfrieslandoost/
  • http://www.koelenvrieshuis.nl/
  • Dalstra Reizen http://www.dalstra.nl
  • Boer & Croon http://www.boercroon.nl/
  • Telcom Service Groep http://www.telecom-service.nl
  • AB Vakwerk http://www.abvakwerk.nl/
  • Van Wijnen Noord B.V. http://www.vanwijnen.nl/
  • VanDrie Group http://www.vandriegroup.nl/
  • De Vries Everts Numan Accountants Adviesgroep http://www.dven.nl
  • Lotto http://www.lotto.nl
  • Eneco Tour http://www.enecotour.nl
  • Lunchroom It Stee http://www.itstee.nl
  • Loon- grondverzet- en transportbedrijf Luimstra http://www.luimstra.nl/
  • AJ Catering & Meer http://www.ajcatering.nl
  • Spinder Stalinrichting http://www.spinder.nl
  • Van der Velde verzekeringen http://www.vd-velde.nl/
  • NDC Mediagroep BV http://www.lc.nl
  • Sterc Bureau voor internet en marketing logo http://www.sterc.nl/
  • Van der Lijn Wereldmode http://www.vanderlijn.nl
  • MAIN Energie https://www.mainenergie.nl
  • Oranje Peloton https://oranjepeloton.nl/
  • Autoschadebedrijf Van Kammen http://www.autoschade-vankammen.nl/
  • Drogisterij Helfrich http://www.drogisterijhelfrich.nl/
  • MultiCopy Drachten http://www.multicopy.nl/Drachten/
  • Kooyenga Groep http://www.kooyenga.nl/
  • Amstel Bier http://www.amstel.nl
  • Formido Surhuisterveen http://www.formidosurhuisterveen.nl/
  • Werkman brillen en contactlenzen http://www.werkman.nu
  • Brasserie Kolkzicht http://www.kolkzicht.nl
  • Thijs Zwart Evenementenservice http://www.thijszwart.nl
  • Coöperatie Glasvezel Fluch http://www.fluch.nl
  • Home Center Woonboulevard http://www.homecenter.nl
  • Friesland Lease http://www.frieslandlease.nl
  • Vereniging Spavo http://www.stichtingspavofonds.nl/
  • De Friesland Zorgverzekeraar http://www.defriesland.nl
  • Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. http://www.vandervelde-hoen.nl
  • AVEK http://www.avek.nl/
  • Arriva http://www.arriva.nl/